Celočipkované svadobné šaty s čipkovaným bolerkom Marylin
PRIMEstyle®

Celočipkované svadobné šaty s čipkovaným bolerkom Marylin

: SP26019
885,60 €
S DPH

Dvojdielne svadobné šaty s čipkovaným bolerkom vytvárajú sofistikovaný a zároveň výrazne ženský vzhľad. Svadobné šaty s dlhým čipkovaným rukávom pôsobia elegantne a romanticky, zatiaľ čo svadobné šaty s trendovým štruktúrovaným korzetom krásne formujú pás a zvýrazňujú siluetu. Celoplošná čipka dodáva modelu luxusný a nadčasový charakter.

Svadobné šaty s dlhým čipkovaným rukávom sú ideálne pre nevesty, ktoré hľadajú kombináciu klasiky a moderného detailu. Tento model si získava obľubu medzi ženami organizujúcimi svadby v elegantných interiéroch, čoraz častejšie aj medzi nevestami na Slovensku aj v Česku.

Uvedená cena platí pre veľkostí do 42 alebo obvod hrude do 100 cm. Šaty si môžete objednať s vlečkou alebo bez. Pri tomto modeli je dostupné aj šitie na mieru (s príplatkom 50 €).

  • mliečna

Korzetové svadobné šaty pre náročné moderné ženy: jedinečný autorský dizajn, dokonalé línie, ručné zdobenie. Dostupné vo viacerých farebných prevedeniach a vo všetkých konfekčných veľkostiach. Na záväznú objednávku ich pre Vás ušijeme na mieru alebo so zmenami pôvodného dizajnu podľa Vašich individuálnych požiadaviek.